همیارسیستم

آژانس دیجیتال مارکتینگ همیارسیستم قدیمی ترین و حرفه ترین ها را برای شما آماده کرده است.

دریافت راهنمایی و مشاوره : 42433759- 041

روش های اصولی بهینه سازی مطالب وردپرس

[ad_1]

در این آموزش سئو وردپرس با عنوان چند روش اصولی بهینه سازی مطالب وردپرس در 20اسکریپت با ما همراه باشید . بیشتر وبمستران و مدیران سایت ها برای بهینه سازی مطالب وردپرس خود از افزونه های سئو وردپرس و بهینه سازی استفاده می کنند و اعتقاد دارند تنها با نصب و فعال سازی این افزونه ها وردپرس آنها بهینه سازی شده و دیگر نیازی به بهینه سازی ندارد. در عین حال اشتباه آنها در همینجاست و باید در کنار نصب افزونه و رعایت کردن توابع سئو سایت و رتبه بندی وردپرس خود را در موتورهای جستجو بهبود بخشند.

 

\"روش

روش های اصولی بهینه سازی مطالب وردپرس

 

برای بهینه سازی مطالب وردپرس و پست های وبسایت خود هم می توانید کارهای بسیاری انجام دهید. 20 اسکریپت در این مقاله چگونگی استفاده از توابع سئو را به شما آموزش خواهد داد اما یک نکته مهم رو فراموش نکنید حتما در محتوای خود قوانین سرعت رو رعایت کنید محتوایی تولید کنید (تصویر, ویدئو) تا در افزایش سرعت وردپرس به شما کمک شایانی کنه .

 

بهینه سازی مطالب وردپرس

۱- کلمات کلیدی مناسب

کلمه کلیدی برای وردپرس شما مناسب است که اننتظار دارید مخاطبان و مردم با آن کلمه کلیدی مطالب وبسایت شما را پیدا کنند، انتخاب یک کلمه کلیدی مناسب در پیروزی شما در برابر رقیبانتان نقش اساسی دارد و در بهینه سازی مطالب وردپرس بسیار موثر است.

 

در چنین وضعیتی میتوانید بازدید بیشتری با کلمات کلیدی خود داشته باشید , همیشه این نکته را بخاطر داشته باشید که مخاطبان شما مردم هستند نه موتورهای جستجو،مردم در جستجوی خود علاوه بر کلمات کلیدی به دنبال عبارت ها هستند.

 

کلمه کلیدی شما می تواند یک عبارت باشد.موتور های جستجو توسط افزونه سئو به شما اجازه استفاده از کلمات کلیدی متمرکز داده و در پیداکردن کلمات کلیدی مشابه کمک خواهد کرد.زمانی که کلمه کلیدی مناسب خودتان را پیدا کردید،سئو وردپرس کلمه کلیدی انتخاب شده را چندین بار در قسمت های مطالب وردپرس نمایش خواهد داد.

 

۲ – عنوان پست مناسب

یک عنوان خوب و مناسب و بهینه سازی شده در راستای افزایش بهینه سازی مطالب وردپرس شما  باید در برگیرنده کلمه کلیدی مورد نظر شما باشد که خوانا و جذب کنند می باشد.هنگامی کلمه کلیدی شما مورد جستجو قرار می گیرد و در لیست جستجوها ظاهر می شود کاربر با توجه به عنوان و توضیحات آن تصمیم به انتخاب آن خواهد گرفت ، عنوان خود را برای موتورهای جستجو به درستی تعریف و انتخاب کنید تا مردم با کلیک روی آن به هدف مورد نظر برسند.

 

۳ – توضیحات مناسب متا

همیارسیستم استفاده از توضیحات متا و اسنیپ ها را در همه مطالب و پست های ارسالی توصیه میکند چرا که متاها در مورد مقالات و مطالب توضیح می دهند.

 

شرح توضیحات متا خوب میتواند بیشتر در مورد یک مقاله توضیح دهد و بدانید فرد جستجو کننده حتما توضیحات متا را خواهد خواند در توضیحات متا خود حتما از کلمات کلیدی مناسب و متمرکز استفاده کنید ، برای پیروزی در جذب مخاطب بسیار موثر است و بهینه سازی مطالب وردپرس شما کمک خواهد کرد.

 

۴ – دسته بندی و برچسب ها

دسته بندی و برچسب ها مطالب وردپرس شما برای مخاطبان و موتورهای جستجو و حتی برای خود شما مرتب سازی می کند ویکی از مهمترین راه ها برای افزایش بهینه سازی مطالب وردپرس است ،هر مطلبی که شما منتشر می کنید می تواند موجب افزایش ورودی موتورهای جستجو شما شود.

 

برای ایجاد برچسب ها حتما از کلمات کلیدی متمرکز و مناسب استفاده نمایید تا ارزش مطلب شما افزایش پیدا کند.

 

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

 

موفق باشید

مطلب مفیدی بود ؟اشتراک مطلب در :

[ad_2]

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دستیار همیارسیستم
مشاوره
ثبت سفارش سریع