همیارسیستم | امیدصدر

ریست کردن تعداد بازدیدها در جوملا به آسانی

[ad_1]

اگر به دنبال  دنبال دستورالعملی برای ریست کردن تعداد بازدیدها در مقالات جوملا 4 هستید، آموزش روش انجام این کار را به شما ارائه می کند. اول بیایید کمی بررسی کنیم که چرا و چه زمانی به ریست کردن تعداد بازدیدها در مقالات جوملا 4 نیاز داریم؟ تعداد بازدیدها در یک مقاله در جوملا 4 به شما نشان می دهد که چه تعداد نمایش یا کلیک روی آن مطلب شده است. به عبارت دیگر، هر چه مقاله محبوب تر باشد، بازدیدهای بیشتری دارد و عدد نمایش داده شده بزرگتر است. به لطف این امکان و با بررسی این اعداد می توانید به راحتی محتوایی را که مخاطبین سایت شما اغلب بازدید می کنند، نظارت، تجزیه و تحلیل و همچنین به روز رسانی کنید. در نتیجه، شما به طور موثر و دقیق تری می توانید کمپین ها و برنامه هایی را برای جذب بازدیدکنندگان در آینده ترسیم کنید زیرا به شما دید مناسبی از علاقه مندی و نیاز کاربران سایت را می دهد.

 

\"ریست

 

با این حال، زمانی که در حال توسعه یا راه اندازی سایت خود هستید، ممکن است چندین بار قبل از انتشار به مقالات سایت خود دسترسی داشته باشید و برای کنترل نمایش ها روی آن مقالات کلیک کنید و این یعنی مقالات با بازدیدهایی که در اصل از سوی کاربران نبوده منتشر می شود که ممکن است نتیجه گیری و  تحلیل درستی از ادامه مسیر تولید محتوا برای سایت خود نداشته باشید. برخی مواقع ممکن است سایت شما با کمک بسته نصبی یک سات آماده راه اندازی شده باشد که در این حالت قطعا مقالات و برخی صفحات تعداد کلیک های ناخواسته زیادی دارند. بنابر دلایل بالا لازم است بازدیدهای موجود در مقالات جوملا 4 را بازنشانی کنید. با این کار می توانید به درستی بازدیدها یا بازدیدکنندگان خود را دنبال کنید. 

 

برای انجام این کار دو روش وجود دارد . یک روش امکان ریست کردن تعداد بازدید ها از طریق دیتابیس است و روش دوم امکان ریست کردن  تعداد بازدیدها از طریق نصب ماژول است.  مورد اول از شما می خواهد که تغییری در SQL ایجاد کنید. در واقع روشی است که توصیه نمیشود زیرا نیاز به تبحر و تجربه مناسب دارد. برعکس، دومی ساده‌تر و در عین حال مؤثر است و تنها کاری که نیاز است شما انجام دهید این است که یک ماژول را که در ادامه معرفی میکنیم دانلود و نصب کنید و آن را فعال کنید و نیاز به دستکاری در کدها ندارید.

 

ریست کردن تعداد بازدیدها در مقالات جوملا 4 با استفاده از ماژول Reset Hits

همانطور که بالاتر گفتیم این روشی است که برای انجام عملیات ریست کردن تعداد بازدید ها توصیه می کنیم.بنابراین ابتدا باید ماژول Reset Hits را از اینجا دانلود کنید. این ماژول به شما این امکان را می دهد که نه تنها بازدیدهای مقاله، بلکه  تعداد بازبینی مقاله، تعداد نمایش بنر و مواردی دیگر را نیز ریست کنید. هنگامی که آن را دانلود کردید، همانند دیگر ماژول ها پروسه نصب آن را  انجام دهید و به سادگی مراحل نصب ماژول را در سایت جوملا 4 خود دنبال کنید. بعد از آنکه پیام نصبرموفقیت آمیز ماژول ریست کردن تعداد بازدید ها را مشاهده کردید ادامه فرایند را از زیر دنبال و انجام دهید.

  • در ابتدا به مسیر مقابل بروید تا ماژولی که نصب کردیم را پیدا کرده و فعال کنیم. System -> Administrator Modules (در قسمت Manage)
  • وقتی ماژول را یافتید آن را باز کنید و در زبانه Module و  گزینه Position باید Cpanel [cpanel] را انتخاب کنید تا ماژول در صفحه اصلی داشبورد ظاهر شود.

سپس وضعیت ماژول را در حالت منتشر شده قرار دهید و در نهایت ذخیره کنید..

به صفحه داشبورد اصلی  سایت خود بروید و احتمالا در پایین صفحه ماژول Reset Hits را پیدا کنید.حال با فشار دادن دکمه Reset در مقابل بخش بازدید از مقالات، بازدیدهای موجود در مقالات جوملا 4 را بازنشانی کنید. می بینید که موارد دیگری برای ریست کردن نیز وجود دارد.

\"ریست

جمع بندی:

به طور خلاصه،  2 راه برای ریست کردن تعداد بازدیدها در مقالات جوملا 4 داریم که ایمن ترین و بدون دردسر ترین روش را به شما آموزش دادیم. امیدواریم که بتوانید به سادگی و روان، بازدید مقاله را صفر کنید.

مطلب مفیدی بود ؟اشتراک مطلب در :

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط آنلاین با مدیریت سایت
پیمایش به بالا
مشاوره
ثبت سفارش سریع