همیارسیستم | امیدصدر

پرداخت قبض ایرانسل – به همراه آموزش تصویری

مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی ایرانسل جهت پرداخت صورتحساب دوره‌ای خود می‌توانند به چند روش اقدام کنند. پرداخت قبض ایرانسل با شماره‌گیری کد دستوری، اپلیکیشن ایرانسل من، پرداخت خودکار و آنلاین از جمله این روش‌ها است.

مشترکان دائمی ایرانسل با شماره‌گیری کد دستوری #1*7* می‌توانند برای پرداخت قبض ایرانسل دائمی اقدام کنند. پس از شماره‌گیری این کد پرداخت قبض ایرانسل دائمی، می‌توان صورتحساب خود را با استفاده از کارت بانکی و رمز دوم پرداخت کرد. کد دستوری #3*7* نیز جهت افزایش سقف مصرف به کار می‌رود.

علاوه‌براین از سامانه پرداخت قبوض ایرانسل می‌توان برای مشاهده قبض ایرانسل دائمی استفاده کرد. پس از درج شماره تلفن همراه و رمز یکبارمصرف دریافتی، می‌توان به آسانی فرآیند پرداخت قبض ایرانسل دائمی را طی کرد.

\"سامانه

در این سامانه امکانات دیگری همچون مشاهده کارکرد دوره جاری قبض، بدهی معوقه و مبلغ قابل‌پرداخت
پرداخت بدهی گذشته یا جاری، مشاهده قبض دوره‌های گذشته، مشاهده تاریخچه پرداخت‌های اینترنتی، دانلود فایل‌های نسخه PDF دوره‌های گذشته و گفت‌وگوی آنلاین با کارشناسان واحد ارتباط با مشتریان در دسترس قرار دارد.

مشترکان این اپراتور با نصب برنامه کاربردی ایرانسل‌من یا استفاده از نسخه وب آن نیز می‌توانند قبض تلفن همراه خود را پرداخت کنند.

مشترکان اولین اپراتور دیجیتال کشور می‌توانند از طریق بخش «پرداخت آنلاین قبض سیم‌کارت دائمی» با استفاده از شماره تلفن همراه، کد شناسه یا شناسه قبض و پرداخت جهت تسویه بدهی خود اقدام کنند. این روش برای افرادی که قصد پرداخت قبض ایرانسل دائمی دیگران را دارند، کاربردی است.

\"پرداخت

افرادی که شناسه قبض و پرداخت صورتحساب دوره‌ای خود را ندارند کافی است با ارسال پیامک شماره تلفن همراه دائمی خود به 2121، این اطلاعات را دریافت کنند. در صورتی که این دو شناسه در دسترس است، با استفاده از خودپردازهای بانکی، مراجعه حضوری به بانک یا سامانه اینترنتی بانک‌های مختلف نیز می‌توان جهت پرداخت قبض اقدام کرد.

با دریافت این شناسه‌ها همچنین قبض و میزان مصرف خود را استعلام بگیرید.

افرادی که از سیم کارت دائمی ایرانسل استفاده می‌کنند در صورتی که از مشتریان بانک ملت یا کاربران سامانه پیمان هستند نیاز نیست دیگر نگران تاخیر در پرداخت قبض ایرانسل باشند. با استفاده از همراه بانک یا اینترنت بانک ملت و سامانه پیمان می‌توان میزان و سقف پرداخت خودکار صورتحساب را تعیین کرد.

وبسایت‌ها و پلتفرم‌های دیگری نیز برای مشاهده قبض ایرانسل دائمی و پرداخت قبض ایرانسل نیز در دسترس هستند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. به طور مثال در «قبضینو» با استفاده از شماره تلفن همراه خود یا شناسه قبض و پرداخت، می‌توانید بدهی خود را پرداخت کنید.

سوالات متداول کاربران

چطور می‌توانم قبض ایرانسل خود را استعلام کنم؟

روش‌های مختلفی جهت استعلام و پرداخت قبض سیم‌کارت‌های دائمی این اپراتور وجود دارد. یکی از روش‌ها مراجعه به ایرانسل من و مشاهده میزان کارکرد خط است.

چه زمانی پس از پرداخت بدهی، خط قطع شده مجددا وصل می‌شود؟

پس از پرداخت قبض، سیم کارت شما در کمتر از 48 ساعت وصل خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
تماس صوتی
پیامک
ارتباط آنلاین با مدیریت سایت
پیمایش به بالا
مشاوره
ثبت سفارش سریع