همیارسیستم | امیدصدر

کد های استعلام باقیمانده بسته اینترنت ایرانسل

پایان اعتبار زمانی بسته اینترنت پیش از حجم آن و مصرف آزاد اینترنت اتفاق خوشایندی نیست. از همین رو با استعلام اینترنت ایرانسل می‌توان از چنین موضوعی جلوگیری کرد. مشترکین این اپراتور به سادگی و از راه‌های مختلف مثل شماره‌گیری یک کد، می‌توانند باقیمانده حجمی و زمانی اینترنت خود را استعلام کنند.

روش‌های متنوعی برای استعلام بسته اینترنت ایرانسل وجود دارد. یکی از این راه‌ها اطلاع‌رسانی از طریق پیامک است که با پایان اعتبار حجمی یا زمانی بسته‌های اینترنت همراه، پیامکی به مشترکین سیم کارت‌های دائمی و اعتباری این اپراتور ارسال و در این باره اطلاع رسانی می‌شود.

این پیامک در دو نوبت برای افراد ارسال شده تا از آگاه شدنشان اطمینان حاصل شود. همچنین آغاز محاسبه تعرفه خدمات اینترنت همراه مشترکان سیم کارت‌های دائمی بر اساس «تعرفه مصرف آزاد» هم طی پیامکی به اطلاع این دسته از مشترکان می‌رسد. اگر تمایل به استفاده از اینترنت با تعرفه آزاد ندارید می‌توانید آن را به راحتی غیرفعال کنید.

کد باقیمانده اینترنت ایرانسل

استفاده از کد استعلام اینترنت ایرانسل یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای آگاهی از باقیمانده حجم و زمان بسته است.

اگر از مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری ایرانسل هستید، با شماره‌گیری کد #1*4*1*555* می‌توانید در هر زمان از میزان اعتبار زمانی و حجمی بسته‌های اینترنت همراه ایرانسل خود آگاه شوید.

\"کد

همچنین #10*141* به عنوان کد مانده اینترنت ایرانسل برای مشترکان سیم کارت‌های اعتباری این اپراتور در دسترس است که با شماره‌گیری آن می‌توان وضعیت اینترنت خود را استعلام کرد.

\"کد

استعلام باقیمانده اینترنت از طریق ایرانسل من

روش دیگر استعلام بسته اینترنت ایرانسل، مراجعه به «ایرانسل من» است. این پلتفرم در دو نسخه وب و اپلیکیشن در دسترس بوده و در کنار مزایای مختلفی مانند هدیه بسته اینترنت رایگان، امکان استعلام باقیمانده اعتبار بسته‌های اینترنت را برای مشترکان این اپراتور فراهم کرده است.

پس از مراجعه به نسخه وب یا اپلیکیشن ایرانسل من، در صورتی که بسته اینترنت برایتان فعال باشد، حجم و زمان باقیمانده برای مصرف آن به شما نمایش داده خواهد شد.

\"ایرانسل
\"استعلام

گفتنی است کنترل مصرف و شارژ حساب، تغییر طرح تعرفه، دریافت و پرداخت صورت حساب، فعالسازی بسته‌های افزایشی و ثبت و بازبینی رخدادها از دیگر کاربردهای ایرانسل من است.

سوالات متداول کاربران

چگونه با خط غیرایرانسل از باقیمانده اینترنت خود آگاه شویم؟

برای این منظور کافی است با شماره تلفن 09370000000 تماس بگیرید. سپس بایستی شماره خط ایرانسلی که می‌خواهید استعلام آن را بگیرید وارد کرده و به منوی مربوط به حساب بروید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
تماس صوتی
پیامک
ارتباط آنلاین با مدیریت سایت
پیمایش به بالا
مشاوره
ثبت سفارش سریع